Alüminyum Kompozit Cnc Dia Derz Açma Bıçakları

           Kompozit Derz Nedir? Nasıl Açılır?

Derz, iki yapı gereci ya da yapının iki bölüğü arasındaki aralığa verilen addır. Farklı iki maddenin yan yana getirilmesi sonucu birleşme noktalarından doğal olarak oluşabileceği gibi, tek bir parça üzerinden bir kesici alet yardımı ile geçilerek de elde edilebilir. Ayrıca dekoratif istekler doğrultusunda derz açılabileceği gibi bütünün yükünü hafifletmek amacıyla da açılabilir. Amacı ne olursa olsun işlem, gerekliliği doğrultusunda uygun kesici bıçakla yapılmalı ve bıçak profesyonel kişilerce kullanılmalıdır.

            İşlemin yapılacağı ürün tezgaha ya da fikstüre uygun pens ile tutturulmalı, ayrıca tezgah dışında bir alanda çalışılıyorsa da malzeme doğru şekilde sabitlenmelidir. Alüminyum Kompozit cnc dia derz açma bıçağı mil yardımı ile motora sabitlendikten sonra gerekli güvenlik önlemleri alınmalı ve işleme öyle geçilmelidir. Bıçakların periyodik bakımları düzenli şekilde yapıldığı ve kullanım talimatlarına harfiyen uyulduğu sürece uzun ömürlü kullanım mümkün olacaktır.

                     Kompozit Panel Dia Derz Açma Kesici Takımları

            Cnc Dia Derz açma işlemi sırasında talaş kaldırılması kaçınılmazdır. Kesilen ürünün cinsine göre talaş miktarı ve şekli değişir. İnce toz şeklinde talaş kaldırılan malzemelerde derz açılırken kullanıcının maske kullanarak nefes yolunu ve bir gözlük yardımı ile gözlerini koruması önerilir.

            Skarp Mükemmel Kesici farkı ile online satış mağazamızdan da kolaylıkla temin edebileceğiniz Alüminyum Kompozit Cnc dia derz açma bıçaklarının çeşitleri ve fiyatları aşağıdaki gibidir;

İhtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda genişlettiğimiz portföyümüzü sitemizden görebilirsiniz.

 

Alüminyum Kompozit Panel Üreticileri

Polin Yapı Aş.

Canal Alüminyum Aş.

Ata Metal Aş.

 

 

 

Alüminyum Kompozit Panel, A2 Yanmaz Panelleri İşlemek için Youtube Videomuz:

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR