Dry Cut Metal Profil Kesme Testereler

Dry Cut testereler teknolojinin son nimetlerinden biridir. Daha eski teknolojilerde her iş, hatta aynı işte birbirinden farklı saç kalınlıkları için farklı testereler veya teknolojiler kullanılması gerekirdi. Elmas uçlu testereler bu konuda çok ciddi mesafe kat ettiler. Sahip oldukları hız ayarı ve sert, yumuşak kesim ayarı ile birçok farklı malzemeyi ustalıkla şekillendiriyor.

Metal Profil Kesme Testeresi Nedir?

İlk olarak ahşabı ele alacak olursak, hatırlandığı kadarıyla eski teknolojilerde testerelerin birçok ahşap zemini kırılması, kesim yapılan ahşap zemin üstünde rahatsız edici çentiklerin oluşması gibi sorunlar çıkıyordu. Bu sorunları halletmek için zımpara ve verniğe bel bağlanıyordu. Elmas uçlu testereler sayesinde ahşap zemin üzerine tasarlamış olduğunuz deseni yapmak, kalıbı çıkartmak çok daha kolay olmaktadır. Testereler sadece işimizi kolaylaştırmakla kalmıyor, aynı zamanda daha kaliteli bir ürün elde etmemizi sağlıyor. Kullanım ömürleri, üretimde sağladıkları ustalık, maliyet gibi avantajları hesaba katıldığında tam anlamıyla fiyat-performans ürünleri.

Hız ve sertlik ayarı sayesinde metal sac kesimini de bu testerelerle yapmak mümkün. Aman dikkat metal sacınızı sabitlemeden kesime başlamayın; önce iş güvenliği. Sacınızı gerdirdiyseniz artık zorlanmadan metal sac üstündeki ustalığınızı konuşturabilirsiniz.

Dry Cut kesme testerelerinin olmazsa olmaz oldukları malzemeye geldik: Dekupaj kağıtları! Dekupaj kağıtları elmas uçlu testerelerin teknolojisinin nirvanası olduğunun kanıtı nitelikte bir malzeme. Geçmiş zamanda dekupaj kağıdı kesme işlemini elde kullandığımız, oldukça küçük ve ince bıçaklı testereler ile yapmaktaydık. Dry Cut testereler ile dekupaj kağıdı kesme işlemi zamandan ve verimden oldukça tasarruf etmemizi sağlıyor.

Dry Cut Testere Ömürü

Son olarak bahsetmesek olmayacak son konu: kullanım ömrü. Sertlik testlerinin son noktası her zaman elmastır. Elmas bu dünyada var olan en sert maddedir. Bu sebeple birçok özel malzemenin kesiminde elmastan yararlanılır. Bu sebeple elmas uçlu testerelerin kullanım ömrü aynı işi yapmak için üretilmiş testerelerin en az birkaç katıdır. Bu da uzun sürede size ve işletmenizin bütçenize katkı sağlamaktadır.

Dry Cut Testere Fiyatları

Her iş ve gereklilik için Dry Cut Testere çeşitlerimizi sitemizden bulabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR