j10004
€67,91 + KDV
€74,63 + KDV
%9 İndirim
%9İndirim
Ücretsiz Kargo
792 HM
€2,36 + KDV
€2,59 + KDV
1 2 >

Bu kategoride sattığımız ürünler,

- Mdf tarama, temizleme bıçağı,

- Hss planya bıçakları,

- Mermer, köprü kesim makinası tabla temizleme testeresi, mermer bıçağı,

- Alüminyum kompozit ve panel derz bıçağı,

- Şerit testereler,

- Parmak ekleme bıçağı, finger joint bıçağı

Mdf tarama, temizleme bıçağı en uygun fiyatlarla sitemizde

Mdf tarama, cnc tabla temizleme bıçakları özellikle düz tabla cnc lerin alüminyum, kompozit yüzeylerini korumak için, yüzey koruyucu olarak kullanılan mdf lerde kullanılır. Kesim ölçüsü, kesim derinliği, işlenen motiflerde girinti, çıkıntı, derinlik farklı olmaması için seviye belirli aralıklarla düşürülür. Bu şekilde düz tabla cnc de yüzey işlerken seviye farkı olan işlen çıkmaz. Cnc dalmalarından, bıçağın yanlış ölçü ile taranacak yüzeye vereceği zarar en aza indirilmiş olup, alüminyum veya kompozit cnc yüzeyi korunur. Mdf tabla temizleme bıçağı en güzel sonuçları almanız için en uygun fiyatlarla sitemizden bulabilirsiniz.

Hss planya bıçakları

Hss planya bıçakları, planya makinelerinde işlediğiniz, mobilya, mdf, ağaç, kütük gibi yüzeylerde planyalama işlerinde kullanılır. Planya topları, planya jiletleri olarak isimlerdirilen kesici takımlardır. Planya milleri üzerine takılarak kullanılır. Planya bıçaklarını en uygun fiyatlarla, en geniş ölçülerle sitemizden bulabilirsiniz.

Mermer köprü kesim, mermer tabla temizleme bıçakları, testereleri

Mermer köprü kesme makineleri, tablası yatayda hareket eden, bir köprü üzerinde kesim yapan makinelerdir. Mermer kesme testereleri kesici motorların üzerine takılır. Mermer kesme testerelerini uzun ömürlü, sorunsuz, en iyi fiyatlarla sitemizden alabilirsiniz.

Alüminyum, kompozit panel, derz bıçakları

Alüminyum, kompozit panel ve derz bıçaklarıyla, Bala makinası gibi dikey ebatlama makinelerinde ve yatar daire makinası gibi yatay çalışan kesim makinlerinde elmas uç ve takmatik uç olarak kesim yapabilir, parça işleyebilirsiniz. Bala makinasına ait testereler ham olarak veya Bala makinesi takmatik, değişebilir uçlar stoğumuzda bulunmaktadır. Tüm derz bıçağı ölçü çeşitlerinde ölçülerde yardımcı olabiliriz. Bala Makinası testereleri ve derz bıçakları için sitemizin iletişim bölümünden arayabilirsiniz.

Şerit testereler

Şerit testereler, şerit kesim makineleri için her ölçü ve kalınlıkta, kesim yapacağınız yüzeye uygun modellerde sitemizden en uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

Parmak ekleme Bıçağı, Finger Joint bıçakları,

Parmak ekleme, finger joint bıçakları kullanacağınız  Weinig ve ya freze makinalarına uygun olarak tüm ölçü ve çeşitlerde sitemizde bulunmaktadır. Özel ölçü finger joint ve parmak ekleme bıçaklarına en uygun fiyatlarla, en kaliteli ürünler için sitemizden bize ulaşabilirsiniz.