ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Matkap Ucu Çeşitleri ve Fiyatları

Matkap ucu çeşitleri ve fiyatlarına sitemiz www.skarp.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Tüm ölçü ve modellerde matkap uçlarını temin edebilirsiniz.

Tüm ölçü ve model stoğumuzda bulunmaktadır. Tüm ölçüler için stok sorabilirsiniz.

Matkap Uçları ve Özellikleri

Matkap uçları özellikle seri delik makinelerinde, cnc makinelerde, minifix, kavela, rafix açmak gibi işlerde mobilya imalatında kullanılmaktadır.

Kullanım amacınıza göre doğru ürünü almanızı önerimizdir.

Minifix nedir?

Minifix mobilya imalatında özellikle kutulu ve toplanabilir ürünlerde, suntalam veya mdf gibi yüzeylerde üstten açılan, mobilyada işlenen parçanın gittiği yerde toplanması için, sevkiyatını kolaylaştıran, yuvarlak yüzeylerdir.

Kavela nedir?

Kavela, mobilya imalatında, mobilyanın toplanması için, yan kısmından içine giren, minifix ile olan bağlantıyı sağlayan, mobilya dolabını toplayan aparatlardır.

Rafix nedir?

Rafix, dolap, kitaplık gibi mobilya ürünlerinde, üzerine raf eklenebilecek, dolaplarda ürünün toplanmasına, düzgün durmasına sağlayan aparatlardır.

Matkap Uçları Çeşitleri Nedir?

Matkap uçları çeşitleri, kullanım amacınıza göre, kullanacağınız yere göre tedarik etmeniz gereken kesici takımlardır. Uzun, sivri matkap uçları kavela açma gibi uzun noktalarda, kısa düz olan parçalar kesici takımın suntalam veya mdf gibi yüzeyde arkasına çıkmaması, patlatma yapmaması için minifix gibi delik delmek için kullanılır. Düz, kısa yüzeyler, rafix gibi nokta delik açmak için kullanılır.

Matkap Ucu Fiyatları

Matkap ucu fiyatlarında en uygun fiyatı alacağınıza emin olabilirsiniz. Çünkü matkap uçlarını direk kendimiz ithal ediyoruz, kendimiz e ticaret sitemiz üzerinden ve müşteri ziyaretleriyle satışını yapıyoruz.

Matkap Ucu Ölçüleri

Matkap ucu ölçülerinde, tüm ölçüler stoğumuzda bulunmakta olup, detaylı bilgiye sitemizin iletişim kanalları üzerinden ulaşabilirsiniz.

Matkap Uçlarını hangi marka Cncler için uyumludur?

Ülkemizde ve yurt dışında üretilen Biesse Rover, Homag Weeke, Scm, Morbidelli, Masterwood gibi marka Cnclerde matkap uçlarımızı kullanabilirsiniz.

Yerli Cnc üreticilerinden Aes, Aes Raptor, Aes Nova, Krc CNC, Krc Turbo, Elfemak, Omaksan, Omaksan 1650, Omaksan 4000 xline dikey delik, Omaksan Yatay delik cnc makineleri vb. cnc tabanlı makineler için kullanabilirsiniz.

Yerli Cnc üreticilerin web adresleri;

Aes Cnc; https://www.aesgroup.com.tr/sirius-950m

Omaksan; http://omaksan.com.tr/urunler/

  

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR