1 2 3 4 >

Mobilya Sektöründe Kullanılan Takmatik, Değiştirilebilir Jiletler En Uygun Nerede Kullanılır?

Mobilya sektöründe takmatik, değişebilir jiletler, ön freze toplarında, radüs kazıma jiletleri, alt üst kazıma jiletleri olarak bantlama makinelerinde, planya topları, kasa takımları olarak Weinig, Leadermac, Sabri Yaman gibi profil çekme makinelerinde, derz bıçağı, kompozit bıçakları olarak Bala Dikey Ebatlama makinelerinde kullanılır.

En uygun ölçü takmatik, değişebilir jiletleri nereden bulurum?

Bantlama makinesi, Weinig, Leadermac gibi profil makineleri ve Bala Makine gibi dikey ebatlama makineleri için üretici firmanın önerdiği ölçülerde takmatik jiletleri sitemiz www.skarp.com.tr üzerinden veya 0 532 202 39 49’ nolu whatsapp hattımızdan jilet görüntüsünü ulaştırabilirsiniz.

Tüm ölçülerde değişebilir jiletleri en uygun fiyatlarla Almanya Tiga firmasından ithal ediyoruz.

Aradığım ölçü takmatik jilet stoğunuzda var mıdır?

Bantlama veya profil makinasında kullanmak için istediğiniz ölçüde değişebilir jiletler için iletişim numaramızdan bizlere ulaştırabilirsiniz.

Weining, Leadermac Profil makineleri için Planya Bıçakları, Planya Jiletleri bulunur mu?

Weinig, Leadermac grubu planya jilet ve bıçakları stoğumuzda bulunmaktadır. Özel kasa takımları için kesici takım imalatı ve kasa takım bilemesi de yapıyoruz.

Kenar bantlama makinası ön freze topları, radüs jiletleri, radüs bıçakları, alt üst freze bıçakları, kazıma jiletleri var mı?

Homag, Brandt, Biesse, Holzher, Scm gibi ithal bantlama makineleri için, Törk, Turanlar, Klk, Ayza Mızrak, Mızrak, Öz Konyalılar gibi yerli bantlama makineleri için radüs freze bıçakalrı, radüs jiletleri, alt üst freze bıçakları, kazıma jiletleri, köşe yuvarlama bıçaklarıi köşe pah kırma jiletleri, köşe yuvarlama jileti, köşe kavisleme bıçakları btoğumuzda bulunmaktadır.

Bala Makinesi Testereleri, 200*18*30 Z 10 ölçü,  jilet bıçakları, değişebilir bıçakların satışını yapıyor musunuz?

Evet Bala kompozit işleme testerelerinin 200*18*30 Z=10 ölçüsü stoğumuzda bulunmakta olup, Bala testerelerini kendimiz üretiyoruz. Bala jiletlerini Tigra Almanya’ dan ithal ediyoruz.

Planya Jiletleri sattığımız porfil çekme makinalarının web adresleri;

Weing Profil çekme makinesi web adresi;

https://www.weinig.com/en/

Leadermac Profil çekme makinesi web adresi;

http://www.leadermac.com/ adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Tigra Jiletleri web adresi;

https://www.tigra.com/en/

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR