Hakkımızda

 

 

 

 

“Başkalarının yaptıklarına, söylediklerine ve düşündüklerine aldırış etmeyen, sadece iyi bir insan olmak için kendi yaptıklarıyla ilgilenen bir insan, ne çok zaman kazanır.”

“Birisine bir iyilik yaptığın zaman ne bekliyorsun? Doğru bir şeyi yaptığından ötürü hoşnut olman ve bu iyiliğin karşılığını beklememen gerekmez mi? İnsanlar birbirleri için yaratılmıştır. 

Ya onlara doğru yolu göster ya da onlara karşı anlayışlı ol.”

“Dünyada hiçbir çıkar, verdiğiniz sözü tutmamaya veya kendinize olan saygınızı kaybetmeye değmez”

Marcus Aurelius, 161- 180 yılları arası Roma İmparatorudur. Beş iyi imparatordan sonuncusudur. Ve aynı zamanda en önemli Stoacı filozoflardan biri olarak kabul edilir.

 

 

Şirketlerin de hep kurucusunun kişiliğini taşıdığına inandım. Marcus Aurelius’ un kitaplarını okudum, fikirlerini inceledim, tartıştım ve Roma Dönemi’ nin en iyi beş imparatoru olacak kadar farklı yönetim stratejisinden ve yol gösteren düşüncelerinden etkilendim. O’ nun bu şirkete ilham vermesini istedim.

 

 

Skarp Mükemmel Kesici 10 yıldan fazla Bsh Ev Aletleri Aş ve Koç Holding Aş. kurumsal tecrübelerim ile parçası olmaktan gurur duyduğum, ikinci el ithal mobilya makinelerinde Türkiye’ nin en büyük portalı olan Sona Makina tecrübelerimle, Türkiye’ de ve çevre ülkelerde,  alüminyum, kompozit kesici takımlarında, en geniş ürün yelpazesine sahip, müşterilerine en uygun fiyatlarla, en hızlı çözümleri sunan e-ticaret sitesi olmak için 30 yıllık kesici takım üretim deneyimiyle 2017 yılında yola çıktı.

 

 

Dünya’ da çelik sektörünün referans aldığı İsveç dilinde “sivri, kesici” anlamına gelen Skarp markamıza isim vermekle kalmayıp, İsveç’ ten kalite, dayanıklılık, uzun ömür değerlerini de ülkemize getirerek, kesici takımlarda “Mükemmel Kesici” mottosuyla iş ortaklarımıza hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

 

En kısa sürede tanışmak dileğiyle.

 

Saygılarımla.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR